پخش ویدیو

فروشگاه اپتکس را بشناسید

فروشگاه اپتکس در زمینه تامین ، توزیع ، تولید ، فروش و نصب انواع دربهای اتوماتیک در ایران و کشور های همسایه فعالیت دارد. از جمله محصولات این فروشگاه می توان به درب های اتوماتیک شیشه ای ، درب های اتوماتیک پارکینگی ، راهبند ، کرکره برقی اشاره کرد. همچنین درب های فلدینگ ، شیشه های بالکنی ، پارتیشن شیشه ای ، حمام شیشه ای از سایر محصولات این فروشگاه می باشد. در این زمینه همچنین کلیه یراق آلات و قطعات جانبی به صورت تک و عمده نیز به مشتریان محترم عرضه می گردد.

نظرات مشتریان ما

به چه کسانی خدمات می دهیم؟

دایره مشتریان اپتکس از درب منازل آغاز شده و تا کلیه فروشگاه ها ، هتل ها و ارگان های دولتی ادامه دارد. کلیه محصولات حفاظتی و نظارتی منازل و آپارتمانها از جمله کرکره های برقی ، درب های اتوماتیک پارکینگی ( جک پارکینگ) سیستم دوربین مدار بسته ، سیستم اعلام حریق و ... را در بر میگیرد. در زمینه دربهای اتوماتیک شیشه ای می توان کلیه فروشگاه ها مانند فروشگاه های زنجیره ای و یا هتل ها و ساختمانهای اداری که تردد در لابی آنها زیاد می باشد رابه عنوان مشتریان فروشگاه معرفی کرد.

از جمله رزومه این فروشگاه می توان به سالن ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) اشاره کرد. کلیه دربهای تردد کارکنان ، دربهای خروجی گمرک مسافرین ، دربهای ورودی و خروجی باسلانچ و جت وی ، ورودی دفتر سپاه در قسمت باند فرودگاه نام برد.

ما چه کار می کنیم؟

از جمله فعالیت های ما تولید قطعات و یراق آلات درب های اتوماتیک شیشه ای ، تولید لت فریم درب اتوماتیک شیشه ، ساخت سازه های خاص مانند اپراتور های تلسکوپی ، سیستم های ریولوینگ ، درب های فلدینگ ، اجرا و ساخت سازه های اتوماتیک خاص می باشد.

تولید و فروش انواع تیغه های کرکره برقی در انواع سبک ، نیمه سبک و سنگین و توزیع به صورت تناژ و یا آماده اجرا برای کلیه مشتریان همکار و مصرف کننده با قیمت های عمده برای مشتریان از جمله فعالیت های مجموعه می باشد.

سرویس و خدمات پس از فروش محصولات ، قرارداد های تعمیر نگهداری مجتمع های بزرگ مانند فرودگاه ها ، ارگانهای دولتی و خصوصی ، پاساژ ها و مجتمع های خرید که دارای تعداد زیادی سیستم های حفاظتی و امنیتی می باشد نیز از جمله فعالیت های این فروشگاه می باشد

اهداف ما

فروشگاه اپتکس با سابقه بیش از پانزده سال در زمینه تولید ، واردات ، فروش و توزیع کلیه محصولات سیستم های حفاظتی و امنیتی در جهت افزایش امنیت ، آسایش و راحتی زندگی برای مشتریان خود به فعالیت خود ادامه میدهد و در این زمینه یک شعبه در کشور عمان شهر مسقط دایر نموده ، این مجموعه در چشم انداز خود در کلیه کشور های همسایه به دنبال ثبت نمایندگی فعال بوده تا در جهت بهبود تولید ملی و ارسال محصولات به کلیه نقاط کشور و جهان باعث بالا بردن نام ایران و ایرانی باشد.

این فروشگاه علاوه بر اجراء روزانه پروژه های مختلف و توزیع و ارسال محصولات خود در تهران و کلیه نقاط کشور ، پروژه های متنوعی در زمینه دربهای اتوماتیک از جمله کرکره های برقی ، جکهای ریلی پارکینگی ، درب های اتوماتیک شیشه ای ، شیشه های بالکنی در اقسانقاط کشور عمان داشته که در قسمت رزومه به آنها اشاره شده است.