آموزش عضویت در سایت و نحوه کسب درآمد در پلن پایه

امروز به موازات افزایش کسب و کار های اینترنتی کارکنان و کاربران اینترنتی نیز افزایش یافته اند. از این رو فروشگاه درب اتوماتیک اپتکس جهت افزایش فروش خود تصمیم به بازاریابی با استفاده از کاربران خود نموده و در این راستا هر یک از کاربران به نوعی کارمند شرکت محسوب می شوند.

توضیحات در رابطه با پلن پایه

در پلن پایه هر یک از کاربران تنها با گذاشتن روزانه 1 ساعت وقت و ارسال لینک سایت به سایر دوستان ، موسسات ، وبسایت ها و شبکه های اجتماعی می توانند درآمد قابل ملاحظه ای بدست بیاورند. در این پلن شما به ازاء هر بازدید کننده سایت 1000 تومان و به ازاء عضویت هر نفر جدید 2000 تومان در یافت نمایید.

کاربرانی که موفق به مجموعه سازی بالای 50 نفر در ماه شوند مبلغ یک یک میلیون تومان پاداش به آنها تعلق میگیرد. همچنین با مجموعه سازی 100 نفری در یک ماه پاداشی به ارزش 3 میلیون تومان در یافت می کنند.

لازم به ذکر است اگر کاربری نتواند هر یک از این سقف ها را در طول یک ماه بدست آورد به شرط بالای 25 کاربر مبلغی به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد که معادل پانصد هزار تومان خواهد بود.

بطور مثال کاربر 1 تعداد 20 کاربر جدید به سایت معرفی نموده ، کاربر 2 تعداد 35 ، کار بر 3 تعداد 60 نفر و کاربر 4 تعداد90 نفر

در این صورت پاداش دریافتی توسط :

کاربر یک تنها مبلغ 2 هزار تومان به ازاء هر نفر خواهد بود.

کاربر دو بجز دریافت مبلغ  هزار تومان به ازاء هر نفر مبلغ 200 تا تک تومان دیگر هم دریافت میکند

نحوه عضویت و شروع به کار

ابتدا وارد صفحه اصلی سایت می شوید و بر روی لینک همکاری در فروش کلیک میکنید.

سپس وارد صفحه شده و بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.

اطلاعات شخصی خود را وارد نموده و تایید کنید

پس از عضویت وارد صفحه کاربری میشوید. در منوی سمت راست بر روی گزینه بازاریاب کلیک کنید:

پس از ورود به پنل بازاریابان بر روی منوی بازاریابی کلیک کرده و گزینه لینک های مشارکت کلیک کنید

در انتهای صفحه در بخش صفحه‌ای مشخص از وب‌سایت یکی از لینکهای سایت را وارد نمایید

و در دست آخر در قسمت اقدامات بر روی گزینه COPY LINK کلیک کرده تا لینک مربوط به صفحه بازاریابی شما کپی شود. با استفاده از این لینک هر شخصی وارد وبسات اپتکس شود نام او به نام شما ثبت شده و برای شما امتیازی در نظر گرفته می شود که در پنل کاربری شما قابل دسترسی می باشد.

در صورت هرگونه سوال لطفا در فرم زیر مطرح کنید:

ثبت نام2