پلن طلایی یا پلن سرمایه گذاری در اپتکس (محدود)

در این پلن در سود فروش ما شریک باشید. به ازاء هر مبلغی که سرمایه گذاری میکنید 15 درصد سود ماهانه برداشت میکنید. حد اقل مبلغ سرمایه گذاری 5 میلیون تومان می باشد.

چرا در اپتکس سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه شما سود سرمایه دیگران نخواهد بود.

سرمایه شما هزینه تبلیغات ما نخواهد بود.

سرمایه شماسرفا جهت خرید کالا خواهد شد و سود آن بین فروشگاه و شما تقسیم خواهد شد.

فروشگاه اپتکس دارای جواز کسب و نماد اعتماد  می باشد و نزدیک به دو دهه در صنعت درب اتوماتیک از تولید و واردات گرفته تا توزیع در ایران و صادرات به کشور های عراق و عمان مشغول به فعالیت می باشد.

لینک ورود به نماد اعتماد

شما می توانید از طریق صفحه پرداخت دلخواه مبلغ سرمایه گذاری خود را با اطمینان به نماد اعتماد برای ما واریز کنید و با تماس با کارشناسان ما قرار داد خود را دریافت نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر با دفتر فروش تماس حاصل نمایید.

مزایای سرمایه گذاری پلن طلایی

1- سود ماهانه 15 درصد

2- سرمایه شما هر ماه با اصل سود پس از اتمام دوره سرمایه گذاری به حساب شما باز گردانده میشود.

3- سرمایه شما صرف تبلیغات و یا سود کاربران دیگر نمیشود.

4- به ازاء مبلغ واریزی شما یه فاکتور خرید و یک فاکتور فروش با هماهنگی قبلی وجود دارد.

5- مبلغ کالای خریداری شده پس از فروش کالا به همراه سود آن به حساب بانکی شما عودت داده میشود.

6- شما می توانید هر زمان که دلخواه شما باشد مبلغ سرمایه گذاری خود را دریافت نمایید. ( فقط اگر در میان دوره فروش باشد سودی به شما تعلق نخواهد گرفت ) یعنی شما در دوره فروش قادر به برداشت مبلغ نخواهید بود. این دوره در حالت طولانی 30 روز می باشد.

تضمین سرمایه:

فروشگاه اپتکس  نزدیک به دو دهه در زمینه دربهای اتوماتیک فعالیت دارد. از واردات محصولات درب اتوماتیک مانند اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای گرفته تا یراق آلات و قطعات جانبی تا دوربین مداربسته. همچنین این فروشگاهدر زمینه تولید لت فریم و شیشه سکوریت نیز فعالیت داشته.

از جمله رزومه این فروشگاه میتوان به فرودگاه بین المللی امام خمینی در ترمینال سلام نام برد. دربهای ورودی و خروجی جت وی ، باس لانچ ، گمرک ، گذرنامه و اداره سپاه از جمله دربهای اتوماتیک شیشه ای نصب شده در این مجموعه می باشد.

همچنین نزدیک به 3 سال می باشد که صادرات محصولات درب اتوماتیک از انواع درب اتوماتیک شیشه ای تا کرکره های برقی به کشور عمان از سایر فعالیت های این مجموعه می باشد.

شما مبلغ سرمایه گذاری خود را از طریق درگاه پرداخت بانک صادرات به حساب صاحب مجموعه علیرضا باغستانی واریز خواهد شد. در نتیجه شما با شخص حقیقی طرف حساب هستید نه با یک شرکت. نماد اعتماد به نام شخص بوده و با اعتبار جواز کسب صادر گردیده.

همچنین قبل از تصمیم گیری ، شما می توانید با شماره های موجود با ما تماس بگیرید و از اطلاعات کافی بهره مند شوید. پس از واریز مبلغ رسید پول شما برای شما ارسال میشود. و در نهایت کالای خریداری شده ، فروش ، ارسال و تحویل به اطلاع شما خواهد رسید و در نهایت اصل پول و سود آن به حساب شما عودت میشود. و شما می توانید مجدد جهت سرمایه گذاری تصمیم گیری کنید.

از سایر مزایای این پلن سود معرفی 2 درصد سرمایه گذار می باشد. یعنی در صورت معرفی سرمایه گذار به مجموعه علاوه بر سودی که به سرمایه گذار پرداخت میشود. معرف نیز 2 درصد سود معرفی دریافت خواهد نمود.

در صورت هرگونه سوال لطفا در فرم زیر مطرح کنید:

خرید پلن طلایی

سرمایه گذاری با هر مبلغی

با کلیک بر گزینه خرید شما وارد صفحه پرداخت دلخواه خواهید شد. مبلغ واریزی شما در کیف پول شما ذخیره میشود. پس از واریز سود سرمایه گذاری شما می توانید در خواست برداشت وجه را بدهید