درب شیشه ای برقی

درب شیشه ای برقی

درب شیشه ای برقی از انواع دربهای اتوماتیک است که توسط آن ورودی های بسیاری از ساختمانها مانند هتل های ، ادارات ، مغازه ها و ساختمان های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند.

درب شیشه ای برقی عموما دارای مکانیزم ساده جهت حرکت انواع شیشه ها را دارند و در این مکانیز توسط یک موتور و یک هرز گرد توسط یک تسمه که به فک های نگهدارنده شیشه هستند متصل شده و شیشه را در یک مسیر مشخص جابجا میکنند.

انواع درب شیشه ای برقی

درب های اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ : رایج ترین نوع درب های اتوماتیک شیشه ای ی باشند که به صورت با فریم یا بدون فریم ( فریم لس ) ارائه می شود.

انواع فریم آلومینیوم و استیل در رنگ های مختلف نیز موجود می باشد. ضخامت ورقهای استیل به سفارش مشتری بوده و هرچه ضخامت آن بیشتر باشد موج کمتری در نما بجای می گذارد درب های اسلایدینگ حداکثر 50 درصد ورودی را بازشو میدهند.

درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی : از نظر ظاهر بسیار مشابه درب های اسلایدینگ می باشد با این تفاوت که حد اقل دو لنگه به یک سمت حرکت می کنند.

درب های تلسکوپی70درصد ورودی را بازشو میدهد.

درب های اتوماتیک شیشه ای فولدینگ

درب های اتوماتیک شیشه ای نیم گرد

دربهای اتوماتیک شیشه ای پروانه ای ( سویینگ )

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

 

رزومه

فرودگاه امام خمینی (ره)

ترمینال سلام ، درب های گمرک ، تردد پرسنل ، جت وی ها ، سالن نیروی انتظامی به سالن ترانزیت ، باسلانچ ها ، خروجی گمرک مسافرین ، برج مراقبت ، اداره کل از جمله درب های اجرا شده در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) می باشند

سازمان صنعت و معدن و تجارت در شهر قم تعداد سه درب در یک ساختمان اجرا شده

فروشگاه های زنجیره ای کورش امور سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش ارائه گردیده

هتل کوثر نجف تعداد سی درب اتوماتیک اسلایدنیگ و تلسکوپی اجرا شده است

 

تماس با کارشناسان فروش

صفحه اصلی

سایت گوگل